Gra miejska - Informacja Turystyczna Chełmża

Przejdź do treści

Menu główne:

Gra miejska

Gra miejska to idealny sposób na poznanie swojego miasta, jego zabytków, ciekawostek z nim związanych. To niezła przygoda i zabawa. Przemierzanie przeróżnych ulic, zakamarków Chełmży nie tylko bawi, ale przede wszystkim uczy. To idealna zabawa dla starszych i młodszych!
Punkt Informacji Turystycznej przygotował grę miejską – kartę z pytania + mapkę. Zadaniem uczestników jest odwiedzanie zaznaczonych na mapie miejsc, odpowiadanie na pytania, rozwiązywanie zagadek i wpisywanie rozwiązań w przeznaczonych dla tego miejscach.
I edycja gry miejskiej „Poznajemy Chełmżę” trwała od 26 czerwca do 10 lipca 2015. Rozwiązanie, wyłonienie zwycięzców oraz wręczenie nagród odbyło się podczas XXXV Dni Chełmży.
Obecnie, cały zestaw niezbędny do przeprowadzenia gry miejskiej dostępny jest w Punkcie Informacji Turystycznej, który może zostać udostępniony zainteresowanym osobom po wcześniejszym uzgodnieniu tego z pracownikiem PIT. Może planujesz zabawę integracyjną w Twojej klasie? Może zastanawiasz się nad zabawą plenerową, ale nie ma pomysłu? Jednocześnie oczekujesz, że będzie ona wartościowa merytorycznie, ale także zintegruje grupę? Zapraszasz znajomych do swojego miasta i chcesz, aby poznali Chełmżę? A może sam po prostu chcesz się sprawdzić i zobaczyć na ile znasz miasto, w którym mieszkasz?
Każdy powód jest dobry, aby zabawić się w grę miejską!
Szczegóły w Punkcie Informacji Turystycznej, na Facebooku oraz pod numerem telefonu: 725 316 554
 
87-140 Chełmża Tumska 12 tel 725-316-554 e mail:it.chelmza@onet.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego